Huhu.

5. listopadu 2009 v 16:22 | Personal Jesus |  Ze života
Menší změna designu ;)
Po delší době zase zpět. Nemám teď moc času, nebo spíš na to seru :D Změna prostředí mi určitě udělala dobře, ikdyž se mi vdžycky zasteskne po Hula Hula Zombies. Ve škole prolejzám s docela dost dobrým úspěchem, našla jsem si (snad) nový kamárady, kteří jsou opravdu uplně nejvíc v pohodě a jsem ráda,že jsem je poznala.. :o)
Změnilo se asi dost věcí... Megram s Criwo se taky odstěhovaly, což mě sebralo též, že se ted budeme vídat ještě méně častěji :( Ale snad se holkám v Nymburku páčí :P
Listopad je docela dost nabitej měsíc, zítra jedu po delší době (naposled před týdnem :D) do Prahy, za Šárkou, vyrazíme do Blanice :P Takže... Na to se určitě děsně těšim. Potom, za týden, budem v Praze snad všichni, Criwo, já, Megram a Naty... Tak něco podnikneme. V pondělí za 14 dní se koná nějaká kalba minulé školy, mohla bych tam jít, ale ještě se rozhdonu podle toho, kdo všechno tam bude. A týden na to, Imatrikulace, setkání s bývalýma spolužákama, prostě skvělá akce... Woohoo. Jsem nadšená. Zatím teda ;)
To bude asi prozatim konec, mám doučování z AJ... (nejsem blbá:D)
Mějte se famfárově.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama