Za poslední dobu..

16. července 2009 v 19:41 | Personal Jesus |  Ze života
Nedávno jsem byla v kině na Stáhni mě do pekla. Libovej horor, celou dobu jsem se třásla strachy - to víte, samý bafáky:D Takový horory fakt miluju.. Tichá,pomalá hudba, která se zrychluje a stoupá její hlasitost..Pak nic,ticho..a BAF :D Naštěstí jsem vedle sebe měla někoho, ke komu jsem se mohla tulit,takže to nebylo zase tak děsný. Pak jsem jela na týden na tábor ke koním. Bylo to asi nejhorší za ty všechny roky co tam jezdím,ale sranda byla :) Nějaké dny jsem strašně lajdala. Nedávno jsem se byla podívat v našem novém bydlišti - Ostrově. Takový rozdíl. Praha > Ostrov (u Karlových Varů).

Zvenku je ten barák příšerný. Do školy to mám pekelně daleko. Není tam městská doprava. Dvě diskotéky. Porodnice. Nic strašného. V bytě je to vcelku hezký, moc si sice neumím představit tam bydlet.. Ale člověk si zvykne. Mám společný pokoj se sestrou, připadá mi malý, a celý byt tak nějak neútulný. Až se tam ale vymaluje, změní mi to určitě na celou věc pohled :o)
Pak jsme jeli k babičce, kde budeme až do pondělí. Mám obarvený vlasy na tmavě hnědo, je to fajn :P
Jen jsem teď na víkend přijela sem, kvůli jistému člověku. Pak odjedu k babičce, a znova do Ostrova. Tam se bude stěhovat. Pak jedeme na 14 dní do jedné pronajaté chalupy. Nedá se říct že se netěším :oD jen nesnáším ty máminy strašně dlouhý únavný výlety. A pak? Netuším. Megram mi odjela. Naty odjela. Nemám co dělat :-|
Zatím se mějte, užívejte prázdnin ;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Horory s duchama nebo Krvelačný Horory?

S duchama
Krvák
Ani jedno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama