Včera a dnes

5. dubna 2009 v 22:25 | Personal Jesus |  Ze života
Včera jsme byly já, Lola a Naty na kole. Vyjely jsme cca v jednu. Ehm. Vyjely. Naty říká "umím na kole". Polovinu cesty kolo vedla, a než jsme jí na něj dostaly, taky chvilku trvalo. Jednou jsme si objely Frostovku (a předjely Naty), a pak jsme jely k Albertu. Tam jsem si koupila oběd, a pití, a jely jsme dolů k Botiči.

Tam jsme si řekly, že pojedeme do Čestlic k Hypernově, si třeba něco koupit, a tak. Jenže já si spletla cestu s cestou na Háje,takže jsme jak blbci jely přes Křeslice k Vrahu. Tam jsme zjistily,že jedeme špatně, a tak jsme jely zase zpátky, tentokrát dobrou cestou necestou, polem nepolem. Většinu cestu jsme čekaly na Naty (!!!).
Nějak jsme dojely do Čestlic, Naty pěkně hlídala kola, a já s Lolou jsme se šly podívat do Aquaparku, kolik to stojí, a pak jsme se dohodly na jedné věci:) Strašně se těšim na čtvrtek:D Pak jsme jely k hypce, tam jsem každou z holek pozvala na koktejl,a pěkně jsme se zcákaly na záchodcích. Pak jsme jely zpátky, a vzaly jsme to přes velký kopec v Křeslicích. To je tejn nejlepšejší a nejúžasnější kopeček!:) Po silnici to drandí dolů. Prostě paráda. Celou dobu jsem střašně řvala:D Ještěže nejely žádný auta, sice tam bylo pár zatáček,ale s větrem ve vlasech, a pomalou Naty za zády se to jelo skvěle:)
Ještě bych podotkla,že ani jedna z nás neměla řádné chrániče ani helmu. Domu jsme přišly totálně zplavený, a to jsme ujely cca 12 km jako. Padla jsem vyčerpáním, napustila si vanu, ale ouha, mp4 mi spadla do vody,takže teď je po ní, nefunguje, já to bez ní nepřežiju, umřu z nedostatku hudby nemůžu poslouchat, podřežu se, chcípnu, kašlu na život, oběsim se sluchátkama, rozmlátim koupelnu, nesnášim vodu, nesnášim nesnášim nesnášim.

A dneska.
Já s Lolou jsme vstávaly v 7. Teda. Lola vstávala v 7. Já vstávala v 7.30, tudíž jsem pak nestíhala. Rozhodly jsme se, že pojedeme do bazénu (jako jezdíme každou neděli),ale tentokrát pojedeme na kole. Nikde nikdo nebyl,tak když jsme jely po sídlišti, řvaly jsme "budíčeeek, vstáváme!". Na autobusový zatávce stálo pár lidí, tak jsme na ně zvolaly "To je za trest, víte jaký to je takhle po ránu?!". Atd, jako vždy:)

Cesta byla nejdříve do kopce, ale pak tam bylo pár úžasných kopečků dolů. Před vstupem jsme zjistily, že tam nejsou držáky na kola, tak jsme je přiřetězovaly k zábradlí. U bazénu jsme zjistily, že otevírají v 9, a bylo asi 8. Tak jsme si povídaly, došly na kafe, poslouchaly, pak jsme s nadšením huply do bazénu, pak jsme s ještě větším nadšením z bazénu vylezly (ironie), a v hloubi duše jsme doufaly, že nám někdo ukradl kola, abychom nemusely jet ty hrozné kopce zpátky. Kola tam byla.

Nějak jsme to vyšlapaly nahoru, a pak už se jelo zase krásně, ještě jsme se stavily u Botiče, páč tam je taky takovej krásnej dlouhej kopec dolů, horší bylo pak dostat kola zpátky nahoru naší zkratkou, takže jsem pak doma zase padla vyčerpáním. To jsme ujely cca 8km. Zase nic moc. A všechno mě bolí. A NEFUNGUJE MI MP4!

Dobrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crow Crow | Web | 6. dubna 2009 v 14:20 | Reagovat

hele můžu jet v nedeli s váma do bazenů? :) díky.. :) odpověz na blog. a nechceš spřátelit? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama