Nádherní poražení

6. dubna 2009 v 20:30 | Personal Jesus |  Leonard Cohen
Kruhy byly složené z bičů a kožených řemínků. Svazovaly ji, dusily, zařezávaly se jí do kůže, byly to utahující se náhrdelníky s kly. Cecíky jí krvácely. Seděla v krvi. Kruhy lásky se stahovaly jako smyčka, tiskly, řezaly, krájely. Uzly ji tahaly za chloupky. Ta bolest! Hořící kruh se jí vrhl na pohlaví a vyrval jí ho z rozkroku jako víčko plechovky. Žila v ženském těle, ale to tělo jí nepatřilo! Nemohla ho nikomu nabízet! Zoufale máchla prakem a odhodila své přirození do věčné noci.

Dveře se zaplnily širokými rameny mladého lovce. Kateřina vzhlédla od svého wampunu, zrudla, a vrátila se ke své práci. Po smyslných rtech mladého bojovníka přelétl úsměv. Olízl si je dlouhým červeným jazykem a zachytil jím poslední stopy masa zvěře, kterou sám zabil a které před chvílí chutě pojedl. Takový jazyk! Do rozkroku mladého muže se nahrnula krev. Zasunul si jednu ruku pod kožené nohavice a vzal ho do dlaně: byl horký a silný jako labutí krk. Konečně tedy přišel, tak dlouho očekávaný! Mrštně jako kočka zamířil k sedící dívce, který se celá roztřesená zabývala svými mušličkami,a posadil se vedle ní, přičemž schválně natáhl tělo tak, aby dobře viděla na jeho stehna a pevné hýždě.


Nad hladinou řeky Mohawk se vznášela podivná ryba a světélkovala. Zčistajasna si Kateřina poprvé uvědomila, že žije v tělě, a dokonce v ženském! Ucítila přítomnost svých stehen a poznala, jakého sevření jsou schopa, cítila své rozkvétající bradavky, cítila nenasytnou prázdnotu svého břicha, osamělost svých zadních partií, roztouženou bolest své kundičky, volání po vodorovné poloze, pocítila existenci každého chloupku ve svém rozkroku, bylo jich jen málo a byly tak krátké, že se ani nekroutily! Žila v těle, v ženském těle, které fungovalo! Pod ní se rozlévaly šťávy.
- jo, mám hlad jako vlk.


- Za ní!
- Nenechte jí utýct!
- Vojeď ji ve křoví!
- Dej jí jednu za mě!
- Ju hu hú!
- Vylízej ji!
- Až na dno!
- Vobrať ji za mě naruby!
- Hoď jí pytel přes hlavu!
- Narvi jí ho tam!
- Makej!
- Stydlivá utíká!
- Vraž jí ho do prdele!
- Už to potřebuje
- Až po kořen!
- Do podpaždí!
- Uf! Uf!
- Sežer jí to!
- Deus non denegat gratiam!
- Nachčij jí tam!
- Algonquintská štětko!
- Nafoukaná huso francouzská!
- Naser jí do ucha!
- Dej jí vycucnout brčko!
- Tudy!

Takhle chci umět psát...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama