Hlavně nešlap na kanál

10. dubna 2009 v 19:44 | Personal Jesus |  Ze života
Včerejšek byl, pro mě, skvělým dnem. Ráno, asi v půl desáté, za mnou skočila Megram, a vyrazily jsme na kolech do Čestlic do Aquaparku.

Doba jízdy bez Naty - cca 45 min, s jednou malou přestávkou
Doba jízdy s Naty - cca hodinu a půl, s pěti přestávkama.
Nic tím nechci naznačit:D

S přestávkou, kdy jsme si sedly do mraveniště a bylo nám to uplně jedno, jsme tam nějak dorazily, daly kola do držáků, a vlezly do Vodního světa. Obešly jsme si to celý, a pak jsme se vrhly na tobogány :P Skvělá byla "plochá" oranžová, Twister, a snad uplně nejlepší byl Hypogán, s kruhama! Na tom jsme se fakt vyblbly, zvlášť když jsme jely na dvojitém, to byl ale řev vždycky! Hned bych se tam vrátila. Venku v baru jsme si v mrazu daly Mojito a zrmzku.

Nějací kluci tam po nás docela vyjížděli, cákali po nás, nechávali nám kruhy, jeli hned za náma, "šukali" kruhy, no prostě byli milí. Pak jsme zašly do KFC, kde jsme se pořádně, ale opravdu pořádně nažraly, Megram si dala dva Twistry, a já Longera a Twistera, spousta hranolek, a zmrzku. S velkou námahou jsme nasedly na kola. Sice nás na jedné křižovatce málem zajelo auto, ale i přesto jsme dojely ve zdraví domů.

Tam jsem si umyla vlasy, oblíkla se, a s mámou jsme vyrazily na koncert Sto zvířat. Zezačátku to byla hrozná nuda, seděly jsme na židlích uplně vzádu, bylo prd vidět a slyšet, ani nic pěknýho nehráli. Po přestávce jsme se ale přesunuli blíž k pódiu, a to byl teprve nářez! Sice mě tam někteří lidi neuvěřitelně štvali svojí nevychovaností, plivali tam po sobě, strkali, ale hudba byla úžasná, pár písniček jsem znala nazpaměť, prostě bomba.
Po koncertě jsme zašli znova do KFC, a dala jsem si Longera, a pak jsme zašli na noční Václavák. To je uplně nejmocnější, protože Václavák v noci - samá černá huba. Naštěstí tam bylo spousty normálních lidí, a pár policajtů, jinak bych se tam fakt bála, jak tam tak ti černoši stáli u krajů, a pokřikovali "čaoo".
Taky tam byli nějací mladí Italové, asi tak mého věku, a když jsme kolem nich procházeli, pokřikovali něco italsky, pohvizdovali si, a otáčeli se za náma. To bylo celkem příjemné:D
Kolem půlnoci jsme dojely domů.

Ještě bych podotkla, že jsem dostala knížku Počítačová grafika a design, což je uplně super, protože mě hrozně moc baví pracovat s grafikou. Budu grafikem. Nebo zubařem. Nebo něco, co je spojené s hudbou.

Dneska jsem byla s Naty v posilce, zkusila si pár strojů, a budu tam nejspíš chodit pravidelně, už se těším:)
Doma na mě čekal dort, který byl hrozně dobrý, ale teď je mi po něm zle, protože jsem se přejedla, a taky zbrusu nový brusle, takže budu o víkendu drandit silnice u babičky na vesnici.
Takže tu přes víkend nebudu.

Teď jdu zkusit něco ve PS z té knížky.

Mějte se famfárově.

Hlavně nešlap na kanál, na kanál dál
nechci, abys tady dál stál
hlavně nešlap na kanál, to bych si přál
štěstí pak se na tebe neusměje

Sto zvířat - Kanál
to si poslechněte, je to jedna z mých oblíbených:)
no dobře, poslouchat nemusíte
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama